Proszę czekać...
zamknij

Szeroki wybór rowerów BMX w ofercie Zasada Group

Strona Zasada Rowery

Zasada Rowery

Dodano: 16.01.2014

Zasada Bikes zajmuje się produkcją nowoczesnych rowerów, oraz części wykorzystywanych w zagranicznych formach czołowych producentów rowerowych. Ogromne umiejętności i zaangażowanie, sprawiły, że Zasada Bikes obecnie posiada wiele linii rowerowych jak choćby rowery miejskie, turystyczne, górskie, alternatywne, elektryczne, BMX, dziecięce. Wieloletnia wiedza i doświadczenie pozwalają na współprace na międzynarodowym szczeblu, dodatkowo jakość produktów dostosowana do kryteriów ISO zapewni bezpieczeństwo i funkcjonalność użytkowania. Stałe podnoszenie poprzeczki, ogromne zaangażowanie pozwalają, na rozwijanie się kiedyś niewielkiej firmy w obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Rowery BMX

Atrakcyjność w wyborze naszej kolekcji rowerów wpływa przede wszystkim na niezwykle duże zainteresowanie. Produkujemy rowery BMX od lat, sprzedajemy je od samego początku, a dziś cieszymy się wręcz ogromną liczbą zadowolonych odbiorców. Nasze rowery sprzedawane są aż w kilkuset punktach sprzedaży. Dzięki temu możemy poszerzać produkcję, a przy tym realizować kłębiące się w naszych głowach pomysły, na kolejne projekty i wykonanie.

W produkcji naszych nowoczesnych i tak atrakcyjnych pod kątem wyboru rowerów, dbamy przede wszystkim o jakość, która ma niewątpliwie ogromny wpływ na samo zadowolenie z jazdy. Znacznie podnosi poziom komfortu, pozwalając na jazdę na najwyższym poziomie.

Oferujemy naszym klientom bezpieczne rowery, solidnie wykonane, złożone z elementów, które nie stanowią przeszkody podczas jazdy, a wręcz ułatwiają wykonywanie licznych manewrów i trików. Dzięki temu są idealne dla najmłodszych i starszych, w tym początkujących i zaawanasowanych.

Zasada Group
Adres:
Fabryczna 6
WWW:
Kod:
98-300
E-mail:
j.zasada@zasada-rowery.pl
Miasto:
Wieluń
Telefon:
43 843 42 93
GPS     N: 18° 34' 55"     E: 51° 13' 34"

Jak dojechać do firmy Zasada Rowery?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 05.12.2015
Klub IM FIT działa terenie Łodzi, gdzie zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania fitness. Posiadamy również siłownię z nowoczesnym sprzętem pochodzącym od renomowanych producentów, co...
Więcej o firmie: Siłownia
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 20.09.2017
Sklep internetowy, który jako asortyment posiada różnego rodzaju odzież przeznaczoną specjalnie do uprawiania sztuk walki, takich jak muay tai, judo, kickboxing czy też kombinacja tychże –...
Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 30.05.2015
W 1996 roku powstało w Łodzi Biuro Turystyczne UniTour, a w 2003 roku został otwarty oddział TUI Centrum Podróży przy al. Piłsudskiego. Jest to bardzo dobra lokalizacja w samym centrum...
Więcej o firmie: Wczasy w Turcji, Zakynthos
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 07.06.2013
Polski Bałtyk jest morzem zimnym, ale bardzo urokliwym, wakacje spędzone na nadbałtyckich plażach zawsze są wyjątkowe. Jastrzębia Góra to znany nadbałtycki kurort położony w najbardziej...

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Wakacyjny okres powoli dobiega końca, jednak wciąż wiele rodzin planuje wyjazdy we wrześniu, zapewniając swoim pociechom wiele radości i wspaniałe wspomnienia wakacyjne. Wczasy z dzieckiem najlepiej spędzać nad morzem. Dlaczego? O tym przeczytacie w poniższym artykule!

więcej

Relaks i wakacje z dziećmi

Relaks w rodzinnym gronie nad morzem? Kto by nie chciał właśnie w ten sposób spędzić wymarzonych wakacji! Przeczytaj artykuł w naszym serwisie i dowiedz się, jak zaplanować idealne wakacje dla całej rodziny!

więcej

Wypad nad polskie morze

Zorganizuj swojej rodzinie najlepsze wakacje nad polskim morzem! Ci, którzy przeczytają nasz artykuł, z pewnością będą wiedzieć gdzie zarezerwować miejsce hotelowe, czy też z jakich atrakcji skorzystać. Z nami nauczysz się sukcesywnie planować udane wakacje dla całej rodziny!

więcej

Atrakcyjne oferty nadmorskich hoteli dla całych rodzin

Zależy wam na spędzeniu udanego urlopu nad morzem z dziećmi? Warto zatem sprawdzić ofertę hoteli, które przystosowane są do podejmowania rodzin wraz z dziećmi. Nasz artykuł pomoże wam wybrać najlepszą ofertę dla całej rodziny!

więcej