Proszę czekać...
zamknij

Atrakcyjna oferta dla całej rodziny w Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 07.06.2013
Polski Bałtyk jest morzem zimnym, ale bardzo urokliwym, wakacje spędzone na nadbałtyckich plażach zawsze są wyjątkowe. Jastrzębia Góra to znany nadbałtycki kurort położony w najbardziej wysuniętym na północ miejscu naszego wybrzeża. Tu także, niedaleko od piaszczystej plaży – oddalony od niej zaledwie o 100 metrów – znajduje się nasz trzygwiazdkowy hotel, w którym oferujemy zawsze wyśmienitą kuchnie, staropolska gościnność i wygodne pokoje dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Hotel (Jastrzębia Góra)

Polski Bałtyk jest morzem zimnym, ale bardzo urokliwym, wakacje spędzone na nadbałtyckich plażach zawsze są wyjątkowe. Złoty, sypki piasek, poszukiwanie bursztynów, które wyrzuca morze po burzy i przypływie, wspaniałe zachody słońca, które podziwiają zakochane pary i nie tylko, urokliwe miejsca przyrodnicze. Wszystko to oferuje nasze polskie wybrzeże. A takich atrakcji się nie znajdzie nigdzie indziej, dlatego warto chociaż raz przyjechać nad Bałtyk.

Jastrzębia Góra to znany nadbałtycki kurort położony w najbardziej wysuniętym na północ miejscu naszego wybrzeża. Znajduje się tutaj nawet obelisk Gwiazdy Polarnej, który informuje o tym miejscu podając szerokość i długość geograficzną. Ale Jastrzębia Góra obfituje w piękne plaże, a jej znakiem rozpoznawczym są wysokie klify. Tu także, niedaleko jednej z piaszczystych plaż – oddalony od niej zaledwie o 100 metrów – znajduje się trzygwiazdkowy, komfortowy Astor Hotel.

Jastrzębia Góra wymaga odpowiednich usług hotelarskich, na wysokim poziomie. Oferujemy więc w naszym hotelu zawsze wyśmienitą kuchnię, staropolską gościnność i wygodne pokoje dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą Astor Hotel oraz atrakcyjnymi promocjami sezonowym pod adresem strony internetowej placówki:
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 05.12.2015
Klub IM FIT działa terenie Łodzi, gdzie zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania fitness. Posiadamy również siłownię z nowoczesnym sprzętem pochodzącym od renomowanych producentów, co...
Więcej o firmie: Siłownia
Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 30.05.2015
W 1996 roku powstało w Łodzi Biuro Turystyczne UniTour, a w 2003 roku został otwarty oddział TUI Centrum Podróży przy al. Piłsudskiego. Jest to bardzo dobra lokalizacja w samym centrum...
Więcej o firmie: Wczasy w Turcji, Zakynthos
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 20.09.2017
Sklep internetowy, który jako asortyment posiada różnego rodzaju odzież przeznaczoną specjalnie do uprawiania sztuk walki, takich jak muay tai, judo, kickboxing czy też kombinacja tychże –...
Strona Zasada Rowery

Zasada Rowery

Dodano: 16.01.2014

Zasada Bikes zajmuje się produkcją nowoczesnych rowerów, oraz części wykorzystywanych w zagranicznych formach czołowych producentów rowerowych. Ogromne umiejętności i zaangażowanie,...

Atrakcyjne oferty nadmorskich hoteli dla całych rodzin

Zależy wam na spędzeniu udanego urlopu nad morzem z dziećmi? Warto zatem sprawdzić ofertę hoteli, które przystosowane są do podejmowania rodzin wraz z dziećmi. Nasz artykuł pomoże wam wybrać najlepszą ofertę dla całej rodziny!

więcej

Wypad nad polskie morze

Zorganizuj swojej rodzinie najlepsze wakacje nad polskim morzem! Ci, którzy przeczytają nasz artykuł, z pewnością będą wiedzieć gdzie zarezerwować miejsce hotelowe, czy też z jakich atrakcji skorzystać. Z nami nauczysz się sukcesywnie planować udane wakacje dla całej rodziny!

więcej

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Wakacyjny okres powoli dobiega końca, jednak wciąż wiele rodzin planuje wyjazdy we wrześniu, zapewniając swoim pociechom wiele radości i wspaniałe wspomnienia wakacyjne. Wczasy z dzieckiem najlepiej spędzać nad morzem. Dlaczego? O tym przeczytacie w poniższym artykule!

więcej

Relaks i wakacje z dziećmi

Relaks w rodzinnym gronie nad morzem? Kto by nie chciał właśnie w ten sposób spędzić wymarzonych wakacji! Przeczytaj artykuł w naszym serwisie i dowiedz się, jak zaplanować idealne wakacje dla całej rodziny!

więcej