Proszę czekać...
zamknij

Atrakcyjne oferty nadmorskich hoteli dla całych rodzin

Każde wakacje z niejadkiem kojarzą się rodzicom z ogromnym stresem. Chodząc na piesze wycieczki czy zwiedzając miasto potrzebujemy mnóstwa energii, tak samo jak nasze dziecko. Co jednak zrobić gdy nasze dziecko nie ma apetytu, lub po prostu jest bardzo wybredne i nie chce jeść hotelowych śniadań? Do tego w restauracji również nic mu nie smakuje..

Może to wynikać ze stresu naszego dziecka. Zdarza się, że dla malucha to pierwszy duży wyjazd, dlatego mimo obecności rodziców czegoś się obawia i przez to nie chce jeść. Z pomocą przychodzi tutaj większość hoteli przyjaznych rodzinie. Takie dzieci są szczególnie traktowane podczas posiłków, często zupełnie innych od tych naszych. Z jednej strony rozwiązanie jest bardzo dobre, ale z drugiej, ktoś zapyta: ile to kosztuje? Cena takiego posiłku mało różni się od zwykłego dania dla osoby dorosłej.

Menu dla naszego dziecka

Bez względu na to, czy dziecko chce zjeść na śniadanie naleśnika, pizzę w kształcie serca czy wypić koktajl według własnej receptury w miejscu takim jak hotel dla rodzin z dziećmi jest to możliwe. Wszystko oczywiście pod okiem Szefa Kuchni. Z taką obsługą dziecko może dostać pizzę z dżemem truskawkowym, czekoladą i boczkiem – wszystko według receptury dziecka. W miejscach dostosowanych do przyjazdów dzieci takie menu jest na porządku dziennym. Bo przecież chodzi o zadowolenie klienta, tego najmłodszego, który w takich sytuacjach traktowany jest jak prawdziwy VIP.

Indywidualny program żywieniowy

Oczywiście nie zawsze mamy czas na to, aby czekać aż nasze dziecko zrobi swoje śniadanie pod okiem Szefa Kuchni, zwłaszcza gdy potrzebujemy śniadania szybko, bo zaraz zaczyna się piesza wycieczka. W takim wypadku z pomocą przychodzą instytucje, w których można wcześniej ułożyć menu dla naszego malucha, żeby wstając rano z łóżka wiedział, że w stołówce czeka na niego ulubiony omlet z truskawkami polany czekoladą, bitą śmietaną i jeszcze posypany cynamonem. Takie podejście do najmłodszych gości na pewno procentuje. Dzieci czują się swobodnie, dzięki czemu rodzice chętniej wrócą na urlop do tego, a nie pojadą do innego hotelu.

Jedną z najlepszych ofert hotelu dla rodzin z dziećmi jest niewątpliwie propozycja wakacji w Astor Hotel - placówki rekreacyjno-noclegowej, zlokalizowanej w Jastrzębiej Górze, oferującej zakwaterowanie dla całej rodziny oraz dodatkowe atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla ich dzieci. Warto uwzględnić tego typu oferty podczas planowania wakacji nad morzem!